Katrīna Dimanta izdod dzīvespriecīgu videoklipu dziesmai “Meža meitiņa”

Raksta attēls - Katrīna Dimanta izdod dzīvespriecīgu videoklipu dziesmai “Meža meitiņa” Foto: Tenis Dimants

26.04.2022

Mūziķe Katrīna Dimanta piedāvā ceturto singlu “Meža meitiņa” no marta sākumā izdotā solo albuma “Krāsas”. Dziesmai tapis dzīvespriecīgs videoklips.

“Meža meitiņas” teksts aizgūts no latviešu tautasdziesmas, stāstot par cilvēka un dabas mijiedarbību, cilvēka spēju atrast mieru un prieku sevī. Dziesma pabeigta fonda “Līdzskaņa” nometnē. Dziesmas videoklips uzfilmēts jau 2020. gada maijā, ļaujoties uz režisores Marijas Miglinieces redzējumu, kas Katrīnu ietērpa pin-up dāmītes tēlā. Lai arī tobrīd daba bija sazaļojusi, laiks vēl nebija sasilis, un Katrīna tik tiešām kļuva par smaidīgu aktrisi, kas peldas aukstajā piemājas ezeriņā.

2022. gads Katrīnai Dimantai ir aizsācies aktīvi - viņa piedalījusies izrādē “Zvaigznes bērns”, uzstājusies ārvalstīs: AAE, Ungārijā, kā arī Mančestrā, Lielbritānijā. Katrīna ir izrādes “Justīnes stāsts” mūzikas autore, kas pirmizrādi piedzīvos jau 30. aprīlī Lielvārdes kultūras namā. Savukārt šī gada jūlijā Dimanta koncertēs Kanādā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!