Kas īsti notika grupas RYGA albuma prezentācijas pasākumā vēlēšanu naktī?

Raksta attēls - Kas īsti notika grupas RYGA albuma prezentācijas pasākumā vēlēšanu naktī? Publicitātes foto

09.06.2017 / Parmuziku.lv

Jau iepriekš tika ziņots, ka tieši pašvaldību vēlēšanu naktī, ekscentriskā grupa “Ryga”, laida klajā savu debijas albumu “Catch Her Groove”.

Šis notikums tika atzīmēts uzreiz pēc Dailes teātra izrādes “Bannija Monro nāve” noskatīšanās, turpat teātra kafejnīcā “Epikūra dārzs”. Pasākums pulcēja teju vai visu “Dailes teātra” aktieru ziedu, bet grupas uzstāšanās bija tik skaļa, ka pasākumu apmeklēja arī pašvaldības policijas pārstāvji. Noskaties Ritvara Blukas sagatavoto video, un vienlaicīgi noklausies arī jaunā albuma spilgtāko dziesmu fragmentus.

RYGA album “Catch Her Groove” Medley:

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!