Kārlis Kazāks iedzied dziesmu sēļu mēlē

Raksta attēls - Kārlis Kazāks iedzied dziesmu sēļu mēlē Ekrānšāviņš

20.09.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma tapusi projekta "Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku" ietvaros.

Ierakstā piedalījās: Gints Sola - ģitāra, bass, ukulele, Juris Kroičs - sitamie instrumenti, Kaspars Tobis - akordeons, Kārlis Kazāks - balss, ģitāra, trompete.

Filmējot raidījumu ciklu "Dzirdi Balsis", Kārlis Kazāks devās uz dažādām Latvijas vietām, lai radītu dziesmas vietējā izloksnē, pašam piedzīvojot un citiem rādot latviešu valodas bagātību. Mūziķis viesojās pie septiņām paša izvēlētām latviešu valodas izloksnēm - Baltinavā, Dignājā, Rucavā, Salacgrīvā, Andrupenē, Talsos un Alūksnē. Tur piedzīvotais pārtapis gan raidījumā, gan dziesmās.

Vairāk par projektu "Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku" atradīsi te.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!