Karavīrs un reperis R.2.R.S. izdod dziesmu "Kā tādi esam"

Raksta attēls - Karavīrs un reperis R.2.R.S. izdod dziesmu "Kā tādi esam" Publicitātes foto

04.01.2017 / Parmuziku.lv

Karavīrs un reperis R.2.R.S. gadu iesācis uz muzikālas nots, izdodot jaunu dziesmu "Kā tādi esam".

Šis ir otrais singls no gaidāmā albūma "No visām pusēm"."Kā tādi esam" atklāj mūsu katra iekšējos "dēmonus", kurus mēs cenšamies slēpt.

Tas ir stāsts par "dēmoniem", kas padara it kā vienkāršo ikdienas izvēli starp lietām grūtāku. Izvēli starp patriotismu un vienaldzību, starp mīlestību un naidu, starp uzupurēšanos un pašlabuma meklēšanu, starp pieņemšanu un atteikšanos klāsta R.2.R.S., īstajā vārdā Artūrs Strēlnieks. Mūziķis caur dziesmu atgādina savā dziesmā, ka tās ir izvēles, kas veido mūs katru par tādiem, kādi mēs esam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!