Justs iedziedājis dziesmu par godu Latvijai un līdzcilvēkiem

Raksta attēls - Justs iedziedājis dziesmu par godu Latvijai un līdzcilvēkiem Foto: Leta / Ieva Čīka

03.05.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinību priekšvakarā, Justs iepriecina savus klausītājus ar patriotisku dziesmu "Latvijai", kurai izveidots arī teksta videoklips.

"Šajā skaistajā dienā vēlos jums visiem dāvāt pozitīvu emociju devu!", Facebook profilā raksta dziedātājs. “Latvijai” vārdu autore ir Justīna Daniela Petkus, mūzikas autors – Dominiks Jarmakovičs. Video aplūkojuma skaistā Latvijas ainava no Reiņa Vilņa Baltiņa drona lidojuma skatupunkta, bet dziesmas teksta animāciju veidojusi Ērika Žagare.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!