Jūrmalā uzstāsies Tomass Anderss no grupas "Modern Talking"

Raksta attēls - Jūrmalā uzstāsies Tomass Anderss no grupas  "Modern Talking" Publicitātes foto

17.05.2017 / Parmuziku.lv

25. jūlijā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē Tomass Anderss, 1984.gadā dibinātās, Vācijas veiksmīgākās grupas "Modern Talking" solists, kopā ar savu grupu izpildīs visus slavenākos hitus "You're My Heart, You're My Soul", "Cheri Cheri Lady", "Brother Louie".

Tomasa un Dītera Bolena sadarbība projektā “Modern Talking” mūziķiem atnesa panākumus ne tikai dzimtajā Vācijā, bet visā pasaulē. Viņu hits “You're My Heart, You're My Soul” joprojām ir neatņemama radio programmu sastāvdaļa.

1997. gadā Tomass un Dīters atkal apvienoja savus spēkus un atjaunoja savu duetu “Modern Talking”, ko var uzskatīt par grandiozāko popmūzikas vēsturē. 1998. gadā izdotais albums “For Good” Eiropas topu virsotnēs atradās divdesmit nedēļas, vairākās valstīs iegūstot platīna un dubultplatīna albuma statusu. 1998. līdz 2003. gadam duets pārdeva 65 miljonus albuma eksemplāru.

2004. gadā, pēc otreizējas “Modern Talking” izjukšanas, Tomass Anderss izdod albumu ar nosaukumu “This Time”, kas viņa solo karjerā atnesa lielākos panākumus.

Jūrmalā mākslinieks izpildīs savus labākus darbus, kā arī pavisam jaunas dziesmas.

Biļetes ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!