Jūrmalā uzstāsies leģendārais rokmūziķis Kriss Normens

Raksta attēls - Jūrmalā uzstāsies leģendārais rokmūziķis Kriss Normens Publicitātes foto

07.07.2017 / Parmuziku.lv

21.jūlijā, festivāla “Laima Rendez Vous Jūrmala” ietvaros pirmo reizi uz Dzintaru koncertzāles skatuves kāps pasaules rokmūzikas skatuves leģenda Kriss Normens.

Kriss Normens bija grupas "Smokie" sastāvā, kura 80. gados popularitāti sasniedza hitiem,kuri kļuvuši par neatņemamu pasaules rokmūzikas sastāvdaļu.

Arī šajā koncertā klausītājiem būs iespēja dzirdēt tādus hitus kā "Living Next Door To Alice", "Meet You At Midnight", "Needles & Pins", "Lay Back in the Arms of Someone". Tāpat Kriss Normens izpildīs arī dziesmu "Gypsy Queen" un savu jaunāko singlu "Sun is Rising", kurš iznācis šī gada maijā.

Festivāla viesiem Kriss Normens sarūpējis arī īpašu sveicienu:

Šajā festivālā uz skatuves kāps arī Krievijas estrādes zvaigznes Leonīds Agutins, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļskaja, savukārt festivāla noslēguma dienā ar Laimu Vaikuli uzstāsies populārs dziedātājs, TV šovu vadītājs Maksims Galkins, populārā un atraktīvā Ukrainas popzvaigzne Verka Serdjučka un Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs un Intars Busulis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!