Jaunums! SANDIS piedāvā enerģisku remiksu dziesmai "Atkarība"

Raksta attēls - Jaunums! SANDIS piedāvā enerģisku remiksu dziesmai "Atkarība" Ekrānšāviņš

05.09.2017 / Parmuziku.lv

Remikss no gaidāmā albuma "KOHORTA".

Kā stāsta mūziķis:

Dziesmā runāju par to, kā es jūtos rakstot un izpildot publiski savas kompozīcijas. Nav reizes, kad sajūtas par paveikto būtu identiskas un šis ir tas adrenalīns pēc kā dzenos.

Drīzumā gaidāmajā albumā, kas top sadarbībā ar Artūru Strautiņu, šis ir vienīgais remikss. Muzikālā maniere būs ieturēta no vieglām līdz pat enerģiski spēcīgām dziesmām, līdzīgi, kā iesākts šis ceļš ar projektiem "Kaklasaite" un "Kam Tu Klanies".

Ieskats albumā - 15. septembrī bārā "Monkeys Bar Refresh".

Pavadījuma autors: Kuplaste Kuplais Jaanis
Remiksa autors: Arturs Strautins
Teksts/Vokāls: Sandis Kalniņš
Ieraksts/pēcapstrāde: Dirty Deal Audio/Cits Formāts

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!