Jauns mūzikas projekts - Maija Līcīte un Kaspars Ansons publicē kopīgu skaņdarbu

Raksta attēls - Jauns mūzikas projekts - Maija Līcīte un Kaspars Ansons publicē kopīgu skaņdarbu Publicitātes foto

23.07.2017 / Parmuziku.lv

Maija Līcīte, arī zināma kā MIONIA, jau vairākus gadus aktīvi darbojas Latvijas un starptautiskā mūzikas laukā. Līdz šim spēlējusi dažādos festivālos un solo koncertos, un tagad nākusi klajā ar jaunu projektu.

Par jauno projektu Maija Līcīte stāsta:
 

Šovasar esmu sākusi sadarbību ar pašmāju producentu Kasparu Ansonu un klājā ir nācis mūsu pirmais skaņdarbs “Sunrise”, kuru vēlamies nodot klausītājiem. Šai popmūzikas projektā vēlos palikt ar savu īsto vārdu Maija Līcīte un noteikti akcentēt Kasparu Ansonu, bez kura es neskanētu tik dinamiski. Oriģinālversija ir klavierēm ar balsi. Dziesmas būs angļu valodā, jo paralēli strādāju ar producentiem ārvalstīs un viss mans pamatmateriāls ir angļu valodā. “Sunrise”  ir  par kosmiskajām acīm, jauno saullēktu un dzīves likumsakarībām.

Skaņdarbu producējis Kaspars Ansons, bet mūzikas un vārdu autore ir Maija Līcīte.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!