Jauniešu koris "BALSIS" noslēdz koncertsēriju un uzsāk jauno dalībnieku uzņemšanu

Raksta attēls - Jauniešu koris "BALSIS" noslēdz koncertsēriju un uzsāk jauno dalībnieku uzņemšanu Publicitātes foto

27.08.2017 / Parmuziku.lv

Jauniešu koris "BALSIS" jau ceturtdien dosies pie Daugavas, lai uzsāktu noslēdzošo koncertsērijas "DAUGAVAS BALSIS" posmu - 14 koncertu sēriju. Atgriežoties, "BALSIS" uzņems jaunos dziedātājus un piedalīsies "Baltā nakts" performancē.

No 24. līdz 29. augustam koris noslēgs 2011. gadā aizsākto koncertsēriju, tās ietvaros izbraucot visu Daugavu Latvijas teritorijā, sniedzot koncertus abos upes krastos – dievnamos, parkos, salās un citās, netipiskās, koncertvietās. Līdz šim koris sniedzis jau 49 koncertus. Šoreiz sešās dienās Inta Teterovska vadībā BALSIS uzstāsies četrpadsmit koncertos posmā no Ogres līdz Rīgai, uz prāmjiem Isabelle un Romantika, kā arī prestižajā "Eric Ericsonhallen" koncertzālē Stokholmā. Uz koncertu Arkādijas parkā dziedošos apmeklētājus aicina ņemt līdzi Dziesmu svētku grāmatiņas, lai kopīgi un vienoti ieskandinātu tuvojošos Dziesmu svētkus. Bet uz koncertu “Vakars pie Smiļģa” nākt ar līdzpaņemtu gaismu – lampiņām, galda lampām, naktslampiņām, stāvlampām un citiem spīdekļiem, lai izgaismotu Eduarda Smiļģa Teātra muzeja dārzu un radītu maģisku atmosfēru. Koncertu afiša, laiki un norišu vietu apraksti balsis.lv

5. un 6. septembrī, uzsākot 31. sezonu, BALSIS aicina pievienoties jaunos dziedātājus visās balsu grupās vecumā no 16 līdz 25 gadiem. #izvēliesBALSIS - radošus koncertus un interesantas koncertprogrammas, braucienus pa Latviju un visu pasauli un vēl un vēl. Jauniešu koris BALSIS klausītājus priecē apmēram 70 koncertos gadā, kā arī citās tradicionālās un inovatīvās aktivitātēs. Uzņemšana notiks Mazajā Ģildē, kur katru pirmdienas un piektdienas vakaru Daudzas Balsis – doma viena. Pieteikšanās anketa.

Naktī no 9. uz 10. septembri plkst. 00.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā (Skārņu ielā 19) būs iespēja dzirdēt BALSIS performanču meistara Īva Kleina Monotonā klusuma simfonijā. Pie diriģenta pults būs viens no starptautiski atzītākajiem šī skaņdarba interpretiem – Rolands Dahindens (Roland Dahinden) no Šveices. Pagājušajā gadā BALSIS pirmo reizi piedalījās Baltajā naktī ar koncertiem BALSIS GAISMO, kas Baltās nakts apmeklētāju balsojumā ieguva pirmo vietu. Vairāk informācijas par komponistu, skaņdarbu un tā norisi Baltajā naktī šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!