Japāņa izpildītā "Prāta Vētras" dziesma aizkustina latviešu klausītājus (VIDEO)

Raksta attēls - Japāņa izpildītā "Prāta Vētras" dziesma aizkustina latviešu klausītājus (VIDEO) Ekrānšāviņš

01.05.2017 / Parmuziku.lv

"Mana Dziesma" ir viena no klausītāju iemīļotākajām "Prāta Vētras" dziesmām. Tā iedvesmojusi arī japāni Masaki Nakagava (Masaki Nakagawa), kurš dziesmu iedziedājis skaistā, skaidrā latviešu valodā.

Mūziķa sniegums raisījis lielu sajūsmu latviešu klausītāju vidū, kuri vietnē youtube komentāros zem video izsaka komplimentus un sūta Masaki sveicienus no Latvijas.

"Mana Dziesma" ir Renāra Kaupera veltījums IX Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem. Mūzikas autors ir Renārs Kaupers, bet tekstu Renārs sarakstījis kopā ar Ingu Cipi, dziesmu aranžējis Valts Pūce.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!