Jānis Stībelis tūres pavasara sesiju noslēgs ar krāšņu koncertu Rīgas Kongresu namā

Raksta attēls - Jānis Stībelis tūres pavasara sesiju noslēgs ar krāšņu koncertu Rīgas Kongresu namā

15.05.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Jānis Stībelis, kurš šopavasar ar jauno koncertprogrammu “Sajūti!” apceļo Latvijas pilsētas, 19.maijā ar krāšņu koncertu Rīgas Kongresu namā noslēgs tūres pavasara sesiju.

Arī Rīgas koncertā piedalīsies vairāki viesmākslinieki: “Tā būs dziedātāja Aminata; tas noteikti būs Normunds Rutulis, ar kuru kopā atskaņosim dziesmu “Viens, divi, trīs!”. Un tā noteikti būs Marta Ritova, kura pēc nesenās kļūšanas par māmiņu atsākusi koncertēt,” saka Jānis.

Koncertā skanēs lielākā daļa Jāņa Stībeļa zināmāko dziesmu (“Es tikai smejos”, “Glāze piena”, “Esi pozitīvs”, “Tikai tev” u.c.), kā arī nesen ierakstītais singls “Karogs” (ar Edvarta Virzas dzeju) no topošā albuma.

Dziedātājam talkā nāks izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), Oskars Sproģis (basģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas.

Jāņa Stībeļa tūres "Sajūti!”  rudens koncerti notiks:

  • 7.oktobrī plkst.19 Valmieras Kultūras centrā
  • 14.oktobrī plkst.18 Alūksnes kultūras centrā
  • 21.oktobrī plkst.18 Liepājas Olimpiskajā centrā
  • 27.oktobrī plkst. 19 Ogres Kultūras centrā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!