Jānis Bukums prezentē dziesmu "Mans Tēvs" un ziņo par koncertu sēriju

Raksta attēls - Jānis Bukums prezentē dziesmu "Mans Tēvs" un ziņo par koncertu sēriju Publicitātes foto

12.05.2017 / Parmuziku.lv

"Mans Tēvs" ir grupas "JĀNIS BUKUMS" vokālista Jāņa Bukuma veltījums savam tēvam. Grupa iziņojusi arī gaidāmos koncertos.

"Mans Tēvs" ir grupas "JĀNIS BUKUMS" vokālista Jāņa Bukuma veltījums savam tēvam -

ir ļoti personiska un sen izauklēta dziesma, kas veltīta manam tēvam. Tajā esmu mēģinājis pateikt visu to, ko nepaspēju pateikt viņam dzīves laikā, un domāju, ka tā varētu būt visu Latvijas vīriešu dziesma saviem tēviem.

Dziesmas mūzikas autors ir grupas ģitārists Arturs Liede.

Dziesma ierakstīta Tāļa Timrota studijā un iekļauta arī albumā "Ugunslietus", kā arī albuma angliskajā versijā "Firerain".

Gan labi zināmās dziesmas no grupas albumiem "Dzīvs un Savādāks" un "Ugunslietus", gan arī slepenu ieskatu grupas topošajā albumā, kas plānots uz 2018. gadu, varēsim dzirdēt šajos koncertos:

  • 13. maijā - klubā "Jelgavas Krekli"
  • 19. maijs - krodziņā "Brālis", Rīgā
  • 20. maijs - Vecrīgas "Cuba Cafe"
  • 28. maijs - Vērmanes dārzs
  • 14. jūnijs - Vecrīgas "EGLE"
  • 17. jūnijs - Fontaine Palace Liepājā
  • 15. jūlijs - Ventspils "Kurland Bike Meet 2017"

Sekojiet informācijai grupas sociālajos kanālos - šogad gaidāmi vēl daudzi pārsteigumi rokmūzikas cienītājiem!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!