Reperis Bārda izdevis albumu "Naktsbērns"

Raksta attēls - Reperis Bārda izdevis albumu "Naktsbērns" Ekrānšāviņš no video

10.01.2019 / Parmuziku.lv

Albumā iekļautas 13 dziesmas, kas tapušas 4 gadu laikā. Tematiski albums ir dziļš un nopietns. Tajā pašā laikā tam ir ļoti svaigs, mūsdienīgs un uzmanību noturošs skanējums. Autors dāvina saturiski aktuālu, kodolīgu un spēcīgu darbu. Albums tika nominets Gada Balva 2019 kā Hip-Hop mūzikas albums.

Kā teic pats mūziķis, "albums tematiski ir dziļš un nopietns, tajā pašā laikā tam ir ļoti svaigs, mūsdienīgs un uzmanību noturošs skanējums. Autors dāvina saturiski aktuālu, kodolīgu un spēcīgu darbu."

Albums tika nominets Gada Balva 2019 kā Hip-Hop mūzikas albums.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!