Ivars Sudmalis un grupa "CREDO" iepazīstina ar jaunu dziesmu

Raksta attēls - Ivars Sudmalis un grupa "CREDO" iepazīstina ar jaunu dziesmu Publicitātes foto: Vineta Jaunzeme

10.07.2017 / Parmuziku.lv

Ivars Sudmalis un grupa "CREDO" klausītājiem prezentē jaunu dziesmu "Dzīve ir kā rokenrols". Šī ir jau otrā dziesma, kas tapusi šādā sadarbībā.

Dziesma ierakstīta un izdota šī gada sākumā Ivara Sudmaļa autordziesmu albuma "Vīna glāze" ietvaros - Ivars ir arī mūzikas un tekstu autors.

Pēc veiksmīgas tituldziesmas ierakstīšanas grupas "CREDO" izpildījumā nebija šaubu, ka šī sadarbība ir jāturpina, tāpēc grupa ierakstījusi arī otro dziesmu. Kā stāsta grupas solists Guntis Veits - to paveikt bijis samērā vienkārši, jo grupai šī dziesma gan patīk, gan atbilst žanra ziņā.

Lai arī albuma lielākā daļa tika rakstīta Liepājā Ivara Sudmaļa ierakstu studijā, tad "Rokenrols"bija no retajām, kuras ieraksts tika veikts pie Edija Gņedovska Rīgā, studijā "GEM". Šī izvēle nebija nejauša, jo Edijs ir veicis arī albuma pārējo dziesmu miksu un pēcapstrādi, kā arī viņam ir ļoti laba pieredze un dzīves gudrība šīs dziesmas stila jeb rokenrola rakstīšanā, līdz ar to zina, kā sasniegt gala skanējumu. Lai arī dziesma ir ierakstīta nesen, grupa Credo to jau izpilda savos koncertos un, kā saka Guntis, tā "aiziet labi", tādēļ arī nolemts beidzot šo dziesmu publiskot klausītājiem.

Pašu dziesmu Ivars sarakstījis jau ilgāku laiku atpakaļ, un tā ir kā veltījums Liepājas roka un rokenrola cīnītājiem – gan esošajiem, gan jau citos cīņu laukos klejojošiem. Īstenais rokenrols nav vien mūzikas novirziens, tas jau ir dzīves stils, tieši tādēļ arī grupa "CREDO" tika izvēlēta par dziesmas izpildītāju, jo tik enerģisku roku un rokenrolu spēj izpildīt vienīgi viņi, turklāt savās saknēs arī nākot no Liepājas.

Šo dziesmu var atrast Ivara Sudmaļa autordziesmu albumā ‘Vīna glāze’, kas atrodams visos mūzikas tirdzniecības veikalos Latvijā, to skaitā muzikaspasaule.lv, kā arī digitāli pieejama iTunes, Amazon, un visos lielākajos straumēšanas servisos, kā Spotify, Deezer.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!