Ir sākusies reģistrācija “Wacken Metal Battle” konkursa Latvijas atlases kārtai

Raksta attēls - Ir sākusies reģistrācija “Wacken Metal Battle” konkursa Latvijas atlases kārtai Publicitātes foto

30.03.2017 / Parmuziku.lv

Vai Tu vēlies spēlēt lielākajā metāla mūzikas festivālā pasaulē? Tev ir lieliska iespēja! Šogad jau 14. reizi notiek lielākais metāla mūzikas konkurs " Wacken Metal Battle”, kas visu šo laiku vieno visas pasaules metāla skatuves.

Konkurss ir guvis starptautisku atzinību un pašlaik tajā piedalās vairāk, kā 40 pasaules valstis to starp arī Latvija. Konkursa starptautiskais fināls notiek Vācijā, pasaules lielākajā un pazīstamākajā smagās mūzikas festivālā "Wacken Open Air”, kas ir viens no vasaras svarīgākiem notikumiem smagās mūzikas dzīvē. Starptautiskajā finālā reģionālo atlašu uzvarētāji, konkurējot ar mūzikas kolektīviem no citām dalībvalstīm, sacenšas (75000 festivāla apmeklētāju klātbūtnē) par iespēju iegūt labākās konkursa grupas titulu ar materiālām un naudas balvām.  

Neatkarīgi no starptautiskā fināla rezultātiem visi mākslinieki, kas piedalās tajā jau no sākta gala ir uzvarētāji. Dalība konkursā ir milzīga pieredze un lieliska iespēja pieteikt sevi milzīgajai pasaules auditorijai. Iespēja tikties ar menedžeriem, producentiem, ierakstu kompāniju pārstāvjiem, booking aģentiem. "Wacken Metal Battle” dod iespēju visiem dalībniekiem nodibināt kontaktus, kas var būt noderīgi grupas veiksmīgai izaugsmei nākotnē. Dalība "Wacken Metal Battle” kļuva par atspērienu pašlaik tādām zināmām grupām, kā "Drone” (Vācija), "Torture Squad” (Brazīlija), "Battle Beast” (Somija) u.c..

Latvijas grupas ņem dalību konkursā kopš 2011. gada un līdz šim Vācijā paspēja uzstāties tādas pašmāju apvienības, kā "Sacramental”, "Opifex”, "Asthma”, "Legacy ID” un "Preternatural”. Nebūs izņēmums arī šis gads, jo „Wacken Metal Battle” atkal sauc cīņā.

Grupu reģistrācija Latvijas atlasei ir sākusies!

Grupu dalības noteikumi ir un paliek nemainīgi:

  • Jūs esat metālmūzikas grupa;
  • Jūs neesat viena no iepriekšējo "Wacken Metal Battle Latvia” atlases gadu uzvarētāju grupām. 
  • Jūsu grupai nav parakstīts līgums ar ierakstu kompāniju un grupa neplāno parakstīt to tuvākajā laikā;
  • Jums  ir gatava vismaz 30 minūšu gara skaņu programma, kura sastāv tikai no Jūsu pašu dziesmām;
  • Gadījumā, ja Jūs uzvarēsiet reģionālajā finālā, Jūs būsiet gatavi paši segt visus transporta un uzturēšanās izdevumus, kas saistīti ar piedalīšanos konkursa starptautiskajā posmā.

Kas ir vajadzīgs, lai piedalītos konkursā?

  • Grupas, kuras atbilst un piekrīt visiem iepriekš minētajiem noteikumiem, var iesniegt pieteikumu dalībai konkursā ar norādi "Wacken Metal Battle Latvia” uz adresi: estragons (at) inbox (dot) lv.

Pieteikumam jāsatur: 3-4 aktuālas dziesmas (.mp3 formātā), grupas foto (lielā izšķirtspējā), īss grupas apraksts angļu valodā ar kontaktinformāciju (.doc formātā), kura ietver grupas dalībnieka/(-u) kontakttālruni un e-pasta adresi.

Pieteikumu pieņemšanas termiņa beigas: 15.04.2017
Vairāk informācijas par konkursu ”Wacken Metal Battle” šeit: www.metal-battle.com

Visus pieteikumus izvērtēs starptautiska žurijas komisija, kuras sastāvā nav paredzēti Latvijas pārstāvji.  Rezultātā tiks atlasītas grupas, kas piedalīsies atlases koncertos. Latvijas atlases finālā tiks noteikta viena grupa dalībai "Wacken Metal Battle 2017" konkursa starptautiskajā finālā Vācijas festivāla "Wacken Open Air" ietvaros.

Uzvarētāju noteiks pieaicināta staprtautiska žūrijas komisija un koncerta apmeklētāju balsojums. Apmeklētāji varēs izteikt savu viedokli par grupām, balsojot par tām koncerta norises vietā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!