Intriga ir beigusies - klāt pirmā dziesma no Björk gaidāmā albuma!

Raksta attēls - Intriga ir beigusies - klāt pirmā dziesma no Björk gaidāmā albuma! Ekrānšāviņš no dziesmas "Army Of Me" video

15.09.2017 / Parmuziku.lv

Jau kopš brīža, kad dziedātāja Björk atklāja, ka viņas nākamais albums ir "Tinder" albums, visi pasaules melomāni juka prātā un neziņā par to, kā tas varētu skanēt. Pirmais vēstnesis, nu, ir klāt.

"The Gate", kā pati dziedātāja rakstījusi, ir mīlestības dziesma, taču tā ir transcendentāla mīlestība, tāda, kas ir varenāka nekā ierastā:

"Vulnicura" bija albums par personīgu zaudējumu - domāju, ka jaunais albums ir par mīlestību, kas ir varenāka. Tas ir par spēju mīlestību atklāt no jauna, taču garīgā veidā.

Jaunās dziesmas video gaidāms drīzumā, savukārt albums iznāks novemrbī. Noklausies!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!