Intars Busulis nodod klausītājiem jaunāko dziesmu “Sudraba kāzas”

Raksta attēls - Intars Busulis nodod klausītājiem jaunāko dziesmu “Sudraba kāzas” Foto: Andris Reinholds

06.07.2021

Sākoties aktīvākai kāzu sezonai, Intars Busulis nodod saviem klausītājiem dziesmu, kas varētu būt svinību himna tiem, kas atzīmē kāzu gadadienas. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Kaspars Ansons.

 “Kopdzīve, kad ievelkas līdz sudraba kāzām, tā paliek aizvien dārgāka un dārgāka, ar notikumiem, kas dzīves laikā ir piedzīvoti. Dziesma tapa nejauši, pat spontāni, pirms pāris gadiem, tās reizēm atnāk kaut kur no kosmosa. Man ir liels prieks, ka Intars piekrita to iedziedāt, tas bija vienīgais variants, gribējās cilvēku ar lielāku pieredzi, īpaši laulībā.”, stāsta Kaspars Ansons.

“Gatavojamies sudraba kāzām, kuras mums būs pēc pieciem gadiem un es pieļauja, ka tās varētu būt dārgas. Jo laicīgāk sāks, jo sāpīgāk tas būs.”, joko Intars Busulis. “Šogad atzīmējam mūsu kāzu divdesmito gadadienu. Ļoti gribējās uztaisīt kāzu video versiju, jo mūsu īstās kāzas neviens nefilmēja. Video filmēšanā piedalījas trešā daļa mūsu viesu, arī mūsu vecāki. Filmēšana notika turpat kur pirms divdesmit gadiem, tajos pašos tērpos. Esam priecīgi, ka Jānis Skutelis ļāvās šādai avantūrai.”

Dziesmas video veidoja pazīstamais komiķis Jānis Skutelis un operators Juris Pīlēns. Izdevējs deBusul MUSIC.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!