Intaram Busulim jauns singls par mīlestību

Raksta attēls - Intaram Busulim jauns singls par mīlestību Foto: Aiga Redmane

29.04.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Intara Busuļa profilā vietnē Instagram īsā audio fragmentā tiek pieteikts dziedātāja jaunais singls "Веди меня" (Vadi mani).

Dziesma, protams, ir par mīlestību un klausītājiem būs jau zināma no Intara koncertiem. Busulis dziesmu sauc par eksperimentu, kas izceļas no ierastā dziedātāja mūzikas formāta. Īpaši to varēja izjust, Busulim uzstājoties ar simfonisko orķestri - dziesmai atskanot, publika atdzīvojās un pat sāka dejot. Mūzikas autors ir Ivans Klimenko (Иван Клименко), vārdi - Jekaterina Papuga (Екатерина Папуга).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!