“Instrumenti” piedāvā noskatīties Daugavas stadiona koncerta video ierakstu un izdod singlu “Patiesībai”

Raksta attēls - “Instrumenti” piedāvā noskatīties Daugavas stadiona koncerta video ierakstu un izdod singlu “Patiesībai” Foto: Edijs Andersons

08.11.2019

Grupa “Instrumenti” piedāvā noskatīties video ierakstu grupas vērienīgajam koncertam, kas šī gada 31. augustā norisinājās Daugavas stadionā.

Koncerts skatāms LMT Mājas viedtelevīzijā, kā arī platformā “LMT Straume”  

“Instrumenti” grandiozais koncertšovs vasaras izskaņā Daugavas stadionā pulcēja ap 17 000 skatītāju. Līdzās “Instrumenti” mūziķiem un pavadošajai grupai septiņu cilvēku sastāvā, uz skatuves kāpa arī albuma “Cilvēks” viesmākslinieki – ansis, Intars Busulis un grupa “Prāta Vētra”.

Koncerta video ieraksta un montāžas režisors ir Juris Matuzelis (PEPE FX). Koncerta skatuves scenogrāfijas autors ir Ainārs Pastars (Kompānija NA), skaņu režisors un skaņas pēcapstrāde – Gatis Zaķis.

Līdzās ziņai par koncerta video ierakstu, “Instrumenti” piedāvā noklausīties jaunāko singlu “Patiesībai” no maijā izdotā albuma “Cilvēks”, kas nupat saņēmis “Austras balva” nomināciju kā “Latvijas Gada labākais albums 2019”.

Jānis Šipkēvics: ““Patiesībai” ir veltījums īstai draudzībai, kas pieņem otru pilnībā un patiesi. Tā ir himna pacietīgai, lēnprātīgai mīlestībai. Kā novēlējums katrai cilvēciskai būtnei nekad nepārtraukt meklējumu, patiesības šķetināšanas, īstenības izzināšanas, piedošanas procesus. Un, kļūstot arvien zinošāki, mēs arvien labāk spējam iejusties otra ādā, izprast, izskaidrot un nepārmest atšķirīgumu. Mēs būsim ļoti laimīgi, ja šīs skaņas kalpos kā savienojuma frekvence visiem, kurus urda nemiers.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!