Ieva Kerēvica piedāvā dziesmas "Esi man klāt" videoversiju

Raksta attēls - Ieva Kerēvica piedāvā dziesmas "Esi man klāt" videoversiju Publicitātes foto

05.06.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "Esi man klāt" Ievas repertuārā ir jau vairākus gadus, taču tagad tā ir ierakstīta skaņu ierakstu studijā un tai ir tapusi arī videoversija.

Dziesmas vārdu autorei Nandai Milbertai teksta rakstīšanas brīdī bija tikai sešpadsmit gadu, bet mīlestība gadus neskaita, tā var atnākt tad, kad  to vismazāk gaida, un pirmā mīlestība nereti ir arī  stiprākā.

"Esi man klāt" mūzikas autors Vilnis Kundrāts pirms vairākiem gadiem piedāvāja dziesmu izpildīt Ievai, kopš tā laika skaņdarbs ir neatņemama Ievas repertuāra sastāvdaļa. Dziesma bieži tiek izpildīta arī laulību ceremonijās.

"Ir dziesmas, kuras, ja paveicas, ieņem savu ideālo formu, un tās nevar izpildīt citādāk. "Esi man klāt" ir tieši šāda dziesma! Tās ierakstā piedalījās džeza pianists un komponists  Madars Kalniņš, un jau sākumā sapratām, ka nepieciešams intīms skanējums, kas pietuvināts dzīvajam izpildījumam. Tādēļ ierakstā ir dzirdamas tikai klavieres un mana balss," apgalvo Ieva Kerēvica.

"Esi man klāt" videoversija tika filmēta Mūzikas namā "Daile", tas bija iespējams, pateicoties Andas Zadovskas atsaucībai. Galvenais operators bija Mārtiņš Šalmis, bet producents Juris Ludženieks. Par vizuālo noformējumu gādāja Rihards Gulbis – kompānijas "Soul Light" dibinātājs. Liels paldies arī kustību māksliniecei Ingai Krasovskai un grima māksliniecei Beātei Kudiņai!

"Esmu priecīgs, ka Ieva Kerēvica uzrunāja tieši mani! Strādāt ar jau tik lielu popularitāti ieguvušu mākslinieci, kā arī veidot viņas pirmo videoklipu ir liela atbildība. Ceru, ka mūsu komandai viss izdevās un ar Ievu sadarbosimies arī turpmāk," stāsta "JL Projekti – mūzikas menedžments" dibinātājs  Juris Ludženieks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!