Ieva Akuratere, Juris Kulakovs, Tehnikums un vēl citi uzstāsies Radio NABA 15 gadu jubilejas koncertā

Raksta attēls - Ieva Akuratere, Juris Kulakovs, Tehnikums un vēl citi uzstāsies Radio NABA 15 gadu jubilejas koncertā Foto: Edijs Palēns, LETA

03.11.2017 / Parmuziku.lv

Radio NABA aicina 2. decembrī ikvienu uz 15 gadu jubilejas svinību lielkoncertu "Radio NABA 15. gadadiena, Eduardam Veidenbaumam - 150".

Vienotu priekšnesumu veidos Rāva, Martas Asinis, Čipsis un Dullais, MMMM, Tehnikums, Hipstokrātija, Juris Kulakovs un Ieva Akuratere, kā arī filozofu apvienība "aaafterwork”. Vakara gaitā būs vērojama nepieradināta video un Dj programma, visi apmeklētāji dāvanā saņems ekskluzīvo Radio NABA kalendāru 2018. gadam.

Līdzās ierastajam mūziķu repertuāram koncertā būs dzirdamas kompozīcijas ar Eduarda Veidenbauma vārdiem gan mūsdienīgos elektroniskos ritmos no ilgi gaidītās ritmiskās orģinālmūzikas izlases “Veidenbaums. Vaidi un Gaidi”, gan arī klasiskajā Jura Kulakova un Ievas Akurāteres programmā - “Septiņarpus dziesmas” ar Eduarda Veidenbauma vārdiem”. Vakara programmu papildinās filozofu apvienība “aaafterwork”, kas piedāvās refleksiju “Radio-aktīvais Veidenbaums”. Apvienību veido trīs filozofi - Andrejs Balodis, Andris Hiršs un Ainārs Kamoliņš, kuri šī gada ietvaros realizē performatīvu un akadēmisku projektu Mehāniskais Veidenbaums.

Koncerta norises vieta: Latvijas Universitāte (LU) nebijušo gadījumu koncertzālē Aspazijas bulvārī 5. Tā ir vieta, kur 1925. gada 1. novembrī ar operas „Madame Butterfly” translāciju oficiāli tika atklāts toreizējais Latvijas Pasta un telegrāfa departamenta Rīgas radiofons, savukārt šodien tā ir Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāte, Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāte, kā arī Latvijas Radio 6 - LU Radio NABA mājvieta.

Pasākuma sākums plkst. 20.00, durvis no plkst. 19.30. Ieeja maksa 8.00 EUR (līdz 5. novembrim jeb pirmajām 100 biļetēm), tuvojoties pasākuma norises datumam biļešu cenas augs. 
Biļetes pieejamas ticketshop.lv. Sekot notikuma aktivitātēm iespējams Facebook lapā.

Radio NABA jubilejas svinīgo aktivitāšu ietvaros līdz 20. novembrim ikviens var piedalīties fotokonkursā 15x15, šī gada tēma - “Vilnis”, izstādes atklāšana 30. novembrī. Savukārt, 1. decembrī visas dienas garumā Radio NABA ēterā būs dzirdama svētku koncertmaratona programma, tiešraidē no studijas, kur uzstāsies 10 muzikālās apvienības, būs dzirdamas īpašas intervijas, reportāžas un sveicieni.

Radio NABA ir atvērts medijs, kas atspoguļo kultūras, urbāni inteliģentās vides un alternatīvā dzīvesveida procesus un norises kvalitatīvā, dzīvā un dinamiskā veidā, cilvēkiem, kurus interesē kas vairāk par standarta komercproduktu gan mūzikā, gan informācijā. Radio NABA pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī, tapusi ar Latvijas Universitātes un Latvijas radio atbalstu kā atsevišķs Latvijas radio kanāls. No 2015. gada februāra radio NABA var klausīties Rīgā un tās apkārtnē FM 95.8, internetā naba.lv un DAB+.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!