Ietekmīga ASV deju mūzikas kompānija izdevusi latviešu dziesmu

Raksta attēls - Ietekmīga ASV deju mūzikas kompānija izdevusi latviešu dziesmu Ekrānšāviņš

21.01.2017 / Parmuziku.lv

ASV deju mūzikas kompānija "Carrillo Music" izdevusi dīdžeja Ex Da Bass remiksēto Aminatas Eirovīzijas dziesmu "Love Injected".

"Šis ir ļoti nopietni! Piektdien, 20. janvārī latviešu dziedātājas Aminatas 2015.gada Eirovīzijas Dziesmu konkursa hitsingls "Love Injected", kas ieguva augsto 6. vietu - beidzot tiek izdots Amerikas Savienotajās Valstīs, vienas no deju mūzikas top ierakstu kompānijas "Carrillo Music" paspārnē! Uzminiet, kurš remix tajā arī ir iekļauts? Jā, tā ir [Ex] da Bass versija! Īkšķus gaisā!" savā Facebook profilā priecājas Mareks Dainis jeb dīdžejs Ex Da Bass.

"Carrillo Music" ir neatkarīgā ierakstu kompānija, kas dibināta 2008. gadā. Izdevniecības pārstāvētie mākslinieki un izdotie mūzikas ieraksti tiek izplatīti starptautiski, ir pieejami vadošo mūzikas izplatītāju katalogā. Vairāk kā 50 "Carrillo Music" izdotie mūzikas ieraksti ir bijuši dažādās Billboard čārtu pozīcijās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!