Iedvesmojoties no šovā piedzīvotā, Edavārdi saraksta dziesmu

Raksta attēls - Iedvesmojoties no šovā piedzīvotā, Edavārdi saraksta dziesmu Publicitātes foto

21.06.2022

Turpinot vasaras singlu tematiku, latviešu hiphopa izpildītājs Edavārdi uzreiz pēc iepriekšējā singla, izdod ilgi gaidīto un fanu pierastīto “Lets blake”.

"Pēc maniem piedzīvojumiem šovā “Četri uz koferiem”, frāze “Let’s blake” ir izplatījusies Latvijā kā nekontrolējams kūlas ugunsgrēks. Vairāku mēnešu garumā es dzirdēju aicinājumus no draugiem un klausītājiem uzrakstīt dziesmu ar “Let’s blake” tematiku. Es ilgi “lauzos”, jo nespēju iedomāties, kā šāda veida kompozīcija varētu skanēt, taču atlika arī man mazliet “pableikot” un iedvesma atnāca pati no sevis. Frāze “Let’s blake” ir ieguvusi jau ļoti daudz nozīmēs un es negribu, lai šī dziesma pretendē uz “BLAKE” definīciju, šī ir tikai mana interpretācija par to, kā tas varētu skanēt. Šovasar notiks daudz pasākumu un koncertu un “Let’s blake” ir neizbēgams, tāpēc aicinu visus būt prātīgiem,” stāsta Edavārdi.

Vasaras laikā iespējams paviesoties kādā no Edavārdi koncertiem:

• 29. jūnijs, Rīga, K.K. fon Stricka villa
• 1. jūlijs, Hotel Zeit, festivāls STRAUME ‘22
• 16. jūlijs, Rīga, festivāls “Positivus”
• 22. jūlijs, Ozolnieki, MASTI kvartāls
• 30. jūlijs, Liepāja, festivāls “Summer sound”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!