Hiphopa izpildītāja Kaņepes jaunākajā video - grupas "Olas" dalībnieka un viņa draudzenes mīlas stāsts

Raksta attēls - Hiphopa izpildītāja Kaņepes jaunākajā video - grupas "Olas" dalībnieka un viņa draudzenes mīlas stāsts Ekrānšāviņš

09.10.2017 / Parmuziku.lv

Hiphopa izpildītājs Kaņepe publicējis video dziesmai "Divatā". Galvenajā lomā - grupas "Olas" dalībnieks Žanis Pavlovskis un viņa draudzene Laura.

Savā "Facebook" profilā Kaņepe raksta:

"Divatā" - stāsts par attiecībām, skaistām ar standarta drāmas paveidiem, kas stiprina mūsu pieredzi ik mirkli arvien vairāk un vairāk... Viena mīlestība pret visiem.

Dziesma “Divatā” iekļauta albumā “Divās Daļās”, kas ir Kaņepes otrais albums ar kopumā 11 dziesmām. Kā viesmākslinieki albumā tapšanā piedalījušies tādi izpildītāji kā Džuzepe, BUSH, Mazais Zaļais, Rolexus.

Albumu iespējams noklausīties vietnē "Bandcamp", kā arī visos lielākajos mūzikas straumēšanas servisos.

Kaņepe ir hiphopa izpildītājs no Kurzemes pilsētas Saldus. Daudziem latviešu hiphopa mūzikas cienītājiem šis vārds komentārus neprasa, savukārt citiem tas ir nepelnīti svešs. Darbību uzsācis 2000. gadā apvienības “Runātāji” (aktīva līdz 2004. gadam) sastāvā, kur bija tās līderis un ierakstu producents. Vēlāk pievienojies citai zināmākai mūzikas apvienībai un domubiedru grupai “Runu Zāle”, kuras sastāvā ietilpst arī tādi Latvijas hiphop mūzikas izpildītāji kā Bū-š (Bush), Wiesturz (ws2rs), Reinšteins, Rolexus, Georgs u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!