Guntars Račs jaunajā dziesmā atgādina - nekad nav par vēlu visu vērst uz labu!

Raksta attēls - Guntars Račs jaunajā dziesmā atgādina - nekad nav par vēlu visu vērst uz labu! Publicitātes foto

18.08.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis iepazīstina ar jaunāko veikumu, gatavojoties radošajam vakaram 27. augustā Dzintaru koncertzālē, festivālā "Bigbank Latvijas pērles", kurā pulcēsies vesela virkne šī brīža populārāko mākslinieku.

Laiku pa laikam ierakstu kādu paša sarakstītu dziesmu un pats to arī iedziedu. Šīs dziesmas tapšanas iemesls ir mūsu sabiedrībā notiekošais. Es mēģinu paust savu viedokli un domāju, ko es pats varu darīt lietas labā. Daļa no sajūtām ir realizējusies šajā dziesmā, jo es palieku pie pārliecības, ka nekad nebūs par vēlu kaut ko mainīt uz labu. Un jāsāk ir katram pašam ar sevi,

tā Guntars Račs par dziesmā ietverto vēstījumu. Mūziķis atklāj, ka dziesmu iedziedājis, lai paustu attieksmi:

Man nav nekādu ilūziju, ka esmu labs dziedātājs, taču šoreiz nolēmu vārdus izdziedāt pats, jo vēlējos paust tieši pats savu attieksmi. Kā tas ir izdevies, lai vērtē klausītāji. Paldies Gintam Stankevičam par dziesmas producēšanu un manam grupas “bet bet” kolēģim Uģim Tirzītim par sirdi plosošo ģitāras solo. Teksta video veidoja mākslinieks Ritvars Bluka.

Guntara Rača jaunākās dzejoļu grāmatas “365” 1. daļa nāks klajā 28. augustā, bet grāmatas atvēršana notiks jau pieminētajā koncertā “Bigbank Latvijas Pērles” 27. augusta vakarā. Savukārt jau rīt, 19. augustā, Guntars gaidīs visus mazos lasītājus Rīgā, Vērmanes dārzā, kur plkst. 15.00 notiks Guntara jaunākās skaitāmpantu grāmatas “Kad neviena nav mājās” atvēršanas pasākums.

Biļetes uz koncertu Dzintaros pieejamas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!