Guntars Račs atdzīvina 80. gadu mūzikas projektu "Saldās sejas" un svin otrā dzejoļu krājuma atklāšanu

Raksta attēls - Guntars Račs atdzīvina 80. gadu mūzikas projektu "Saldās sejas" un svin otrā dzejoļu krājuma atklāšanu Publicitātes foto: Jānis Spigovskis

12.12.2017 / Parmuziku.lv

Lai atzīmētu Guntara Rača dzejoļu grāmatas "365" otrās daļas izdošanu, mūziķis un dziesmu autors ap sevi pulcinājis pazīstamus mūziķus un atdzīvinājis Liepājas laika 80. gadu mūziķu kopprojektu "Saldās sejas".

Šogad nāca klajā Guntara Rača dzejoļu grāmatas “365” 1. daļa, kas ir kļuvusi par vienu no šī gada vispieprasītākajām Latvijā izdotajām grāmatām, kura jau 16. nedēļu nepamet pieprasītāko grāmatu “Top 5” visās vadošajās Latvijas grāmatnīcās.  Ar grāmatas atvēršanas pasākumiem, četros mēnešos autors ir uzstājies vairāk nekā 50 dažādos pasākumos visā Latvijā - bibliotēkās, tautas namos, skolās un kultūras centros.

2018. gada 5. februārī klajā nāks Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” otrā daļa, kuras atklāšanu svinēs ar grupas "Saldās sejas" koncertsēriju. Tā ir grupa, kura ir kā atvērts projekts, un katrā koncertā, mainoties dziesmu repertuāram, mainīsies arī izpildītāji, tāpēc katrā koncertā piedalīsies arī vairāki, pirms koncerta neizsludināti, īpašie viesi.

Koncertos piedalīsies, visu koncertos skanošo dziesmu vārdu autors, Guntars Račs, viņa kolēģi no grupas “bet bet” - Uģis Tirzītis un Andris Alviķis. Koncertos pastāvīgi piedalīsies grupas “Līvi” un projekta “Fomins & Kleins”, dziesmu autors un ģitārists Tomass Kleins, jaunais un daudzsološais dziedātājs Jānis Narkevics un jau pazīstamais dziedātājs Jānis Buķelis (Līvi). Atsevišķos koncertos piedalīsies arī grupa DUCELEAinars Virga (Līvi), Ivo Fomins, Normunds Rutulis un daudzi citi pazīstami mākslinieki, kuru vārdi tiks atklāti pirms katra nākamā koncerta.

Skanēs populārākās Raimonda Paula, Ulda Marhileviča, Tomasa Kleina, Ainara Virgas, Jāņa Lūsēna un citu komponistu dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Tās ir dziesmas, kuras pazīstamas darījušas tādas grupas kā “Līvi”, “Credo”, “bet bet”, “Liepājas brāļi”, “Fomins & Kleins”, “Prāta vētra” un tādi izpildītāji kā Olga Rajecka, Ance Krauze, Normunds Rutulis, Dzeguzīte, Laima Vaikule, Andris Ērglis un daudzi, daudzi citi.

Grāmatas “365” atvēršanas svētku koncerti notiks nākamā gada februārī sekojošās vietās:

2. februārī Liepājas Olimpiskajā centrā;

3. februārī Kuldīgas kultūras centrā;

4. februārī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”;

7. februārī Rīgā, Splendid Palace;

8. februārī Alūksnes kultūras centrā;

9. februārī Rūjienas kultūras namā;

10. februārī Valmieras kultūras centrā;

11. februārī Madonas kultūras namā.

Biļetes: Biļešuparadīze kasēs un internetā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!