Grupas “Radio Trio” dalībnieces saviem klausītājiem sagatavojušas muzikālu sveicienu svētkos

Raksta attēls - Grupas “Radio Trio” dalībnieces saviem klausītājiem sagatavojušas muzikālu sveicienu svētkos Publicitātes foto

21.06.2021

Radio Trio izveido Imanta Kalniņa dziesmu “Bimini” savā skanējumā.

“Mes vēlējāmies notvert to trauslo vasaras sajūtu, kad visa daba ir pamodusies pēc garā un aukstā ziemas miega. Novēlam ikkatram iziet dabā, iegulties pļavā, ieklausīties putnu dziesmās un ieelpot to spēku, kas mums ir dāvāts. Esam radījušas arī skaistu video, kurā ir iespējams notvert mazu daļiņu no šī brīnuma" saka Radio Trio meitenes: Gabriēla Zvaigznīte, Katrīna Anna Vīgante un Madara Dzintara.

Dziesmas tapšanā piedalījās arī Supernovas fināliste, čelliste - MADARA, bundzinieks -Kaspars Pļavnieks un ģitārists – Artūrs Dzintars, ieraksta pēcapstrādi veica Pēteris Upelnieks, sadarbībā ar mūzikas ierakstu studiju “Cloud music”.

Grupa “Radio Trio” plašākai publikai pazīstama kopš dalības šovā “X faktors”, vēlāk pārstāvot Latviju arī starptautiskajā dziedātāju konkursā “Jaunais vilnis” 2019. gadā Sočos. Mūziķes koncertējušas kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, Maestro Raimondu Paulu, amerikāņu dziedātāju Ruthie Foster, grupu MUSIQQ, Kristīni Prauliņu, Intaru Busuli u.c. Latvijas mūziķiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!