Grupas Dabasu Durovys līderis Arnis Slobožaņins elektroniski izdod soloalbumu

Raksta attēls - Grupas Dabasu Durovys līderis Arnis Slobožaņins elektroniski izdod soloalbumu Publicitātes foto

26.04.2019 / Parmuziku.lv

Darba nosaukums ir divu albumā iekļauto dziesmu nosaukumu salikums, kas raksturo arī visu albuma tematiku - pārmaiņas, meklējumus, nostaļģiju.

"Darbs pie soloalbuma ir izvērtās pavisam savādāks, nekā muzicēšana grupā. Grupā mēs bieži radoši piekāpāmies viens otram, tādā veidā iegūstot raksturīgu skanējumu. Šoreiz viss bija savādāk - vai nu es pats visu skaņdarbu izdomāju no sākuma līdz galam, vai arī neiejaucos, un ļāvu pilnīgu brīvību cilvēkiem, ar kuriem sadarbojos ierakstu laikā. Sololbums tapa daudz vieglāk, nekā grupas izdotie albumi."


Albumā iekļauti 10 skaņdarbi un tie ir pieejami Spotify, iTunes, Bandcamp u.c. mūzikas straumēšanas vietnēs internetā.

Ierakstos piedalījās: Arnis Slobožaņins (balss, taustiņi, bass, gitāra), Valdis Rundzāns (bass, taustiņi), Amanda Lapa (bungas taustiņi) Artis Boriss (taustiņi), Vjačeslavs Pilipovs (ģitāra), Zurabi Ivanāns (bass, balss, taustiņi, ģitāra), Denis Smirnovs (bungas), Elgars Ludboržs (ģitāra), Aleksandrs Tamans (bungas)

Albuma prezentācijas koncerts paredzēts 4. maijā Daugavpilī, klubā "Artilērijas Pagrabi"

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!