Grupai “Bur Mani” jauna dziesma “Dzelžu cilvēciņš” un Latvijā vēl nebijusi koncertsērija ar bezvadu austiņām

Raksta attēls - Grupai “Bur Mani” jauna dziesma “Dzelžu cilvēciņš” un Latvijā vēl nebijusi koncertsērija ar bezvadu austiņām Publicitātes foto

29.01.2019 / Parmuziku.lv

Etno artroka grupa “Bur Mani” iepazīstina ar jaunu singlu “Dzelžu cilvēciņš” un tā videoklipu no drīzumā gaidāmā debijas albuma “Tālu tālu”. Albuma iznākšanai pavasarī sekos Latvijā vēl nebijusi koncertsērija.

“Oriģināldziesma “Dzelžu cilvēciņš” ir stāsts par garā stipro un sīksto latviešu tautu, kura par spīti visam ar augsti paceltu galvu dzīvo tālāk,” stāsta grupas soliste Elza Rozentāle. Dziesmu komponējis grupas basists Toms Poišs un Elza Rozentāle, kopskaņas radīšana uzticēta talantīgajam producentam Gatim Zaķim. Singla videoklips tapis Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” (skatāms šeit: https://ej.uz/Dzelzu_Cilvecins). Klipu režisējis Rihards Gēcis, operators – Artūrs Krūmiņš. Dziesma atrodama arī “Spotify”, “Deezer” un citās digitālajās mūzikas platformās.

 

Koncertsērijā “Tālu tālu” pirmo reizi Latvijā apmeklētāji varēs baudīt audiālu piedzīvojumu, ko nodrošinās lielās “Brumo PRO” bezvadu austiņas ar individuāli regulējamu skaņu. Klausītājam būs iespēja aizmirsties un pilnībā iegrimt grupas radītajā skaņu pasaulē bez koncertos ierastiem ārējiem traucēkļiem, kā arī sadzirdēt vissmalkākās un visintīmākās mūzikas nianses, kuras tradicionāla apskaņošana, iespējams, neļautu pamanīt. Koncertprogrammā gaidāma latviešu tautas tradicionālās dziedāšanas un pasaules ritmiskās mūzikas vokālo manieru kombinācija apvienojumā ar bungu, basa un perkusiju pulsācijām, elektriskās ģitāras un mūsdienu elektronikas bezgalīgajām iespējām.

Koncerti norisināsies 27. aprīlī Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, 5. maijā Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, 24. maijā Valmieras koncertzālē un 30. maijā mūzikas namā “Daile”, Rīgā. Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Koncerti Rīgā, Valmierā, Liepājā: https://ej.uz/biletesburmani
Koncerts Siguldā: https://ej.uz/biletesSigulda

“Bur Mani” pirms vairāk nekā 2 gadiem apvienojušies četri talantīgi mūziķi – Elza Rozentāle, Toms Poišs, Kaspars Kurdeko un Kaspars Vizulis. Savā daiļradē grupa apvieno seno ar jauno, radot oriģinālmūziku, kurā latviešu mutvārdu folklora dzirdama mūsdienīgā vokāli instrumentālā interpretācijā, izmantojot izteiksmes līdzekļu brīvību etno artroka stilā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!