Grupa “Triana Park” publisko singlu "LINE"

Raksta attēls - Grupa “Triana Park” publisko singlu "LINE" Publicitātes foto

10.01.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 10. janvārī, grupa “Triana Park” publisko pirmo singlu “LINE” no pavasarī gaidāmā albuma. Tas būs grupas otrais studijas albums.

“Where we draw the line?”, jeb, kur mēs novelkam robežu? – tas ir retorisks jautājums, kuru grupa uzdod klausītajam. Dziesmas stāsts ir ne tikai par mīlestību, bet arī par šī brīža pasaules akutālajiem notikumiem – karadarbību, cilvēku savstarpējām attiecībām, mantkārību un neiecietību. Cik tālu mēs esam gatavi iet un ko mēs esam gatavi upurēt, lai sasniegtu sevis noteiktos ideālus.

Dziesma tapusi sadarbībā ar solistes Agneses Rakovskas brāli Kristianu Rakovski un studiju “Kekkonen” Somijā. Izdevējs: KRAP Records.

Iepriekšējais grupas EP ar nosaukumu “Triana Park” tika izdots 2014.gada vasarā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!