Grupa "Polifauna" izdod pirmo singlu no rudenī gaidāmā debijas albuma

Raksta attēls - Grupa "Polifauna" izdod pirmo singlu no rudenī gaidāmā debijas albuma Publicitātes foto

30.05.2017 / Parmuziku.lv

Šopavasar pašmāju grupa "Polifauna" izdod pirmo singlu “Let’s Meet Some Friends" no rudenī gaidāmā debijas albuma “You Look Like A Lost Soul”.

“Let's Meet Some Friends" melanholiski melodiskais un vienlaikus bērnišķīgais noskaņojums precīzi raksturo grupas plānus šai vasarai – siltos vasaras vakaros saviļņot klausītājus un radīt psihodēliskas ballītes atmosfēru gan Rīgā, gan ārpus tās, uzstājoties kā solo koncertos, tā arī dažādos festivālos. Rudenī gaidāmais albums "You Look Like A Lost Soul" būs kas vairāk par debitējošas grupas pirmo skaņdarbu kompilāciju. Tā ir apzināta refleksija par depresijas stāvokli, destrukcijas pārvarēšanu, pārveidojot to mērķtiecīgā dzīves piedzīvošanā, klātesamībā.

Kopš grupas darbības sākuma 2015. gada rudenī drīmpopa un psihodēliskā popa apvienības galvenā vērtība bijusi muzikāli radoša darbība ārpus žanru robežām. Katrs no tās dalībniekiem skanējumam piešķīris sevi raksturojošu noskaņu, kopā radot grupas “Polifauna” izteikti sapņainās melodijas ar atsaucēm uz 80. un 90. gadu neatkarīgās mūzikas skanējumu.

“Dziesma “Let’s Meet Some Friends” ir pilna ar atsaucēm uz maniem bērnības elkiem mūzikā, atspoguļojot periodu, kad, iespējams, ar draugiem nedaudz pār mēru ballējām”, singlu raksturo grupas līderis Andris Strazds.

Grupas skanējumu koncertos un mūzikas radīšanas procesā veido Andris Strazds (vokāls, ģitāra), Elza Kaktiņa (vokāls, taustiņinstrumenti), Matīss Tazāns (bungas), Miķelis Putniņš (ģitāra, balss), Kārlis Krauklis (basģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!