Grupai Kailcirte jauns dziesmas "Play in May" video

Raksta attēls - Grupai Kailcirte jauns dziesmas "Play in May" video Ekrānšāviņš no video

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Videoklips uzņemts Kanepes Films, Režisors Aldis Kaņepe, Camera: Ieva Kaņepe, Max Frey, Aldis Kaņepe.

Maijā izdotā dziesma ierakstīta pie Kārļa Šteinmaņa KS Records - Unity Audio.

“Kailcirte” ir Kaspars Iesalnieks (vokāls, ģitāra), Voldemārs Brēdiķis (ģitāra), Reinis Zauers (bass) un Santis Zauers (sitamie instrumenti). Grupa iepriekš izdevusi videoklipu HMP? dziesmas "Cananaya" koverversijai.  Kailcirtes skanējums veidojas no individuāliem un kopīgiem grupas ceļojumiem pa Rock un Metal pasaules takām.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!