Grupa "Ezeri" iekļuvuši lietuviešu konkursa "NOVUS" pusfinālā

Raksta attēls - Grupa "Ezeri" iekļuvuši lietuviešu konkursa "NOVUS" pusfinālā Publicitātes foto

16.05.2017 / Parmuziku.lv

Viļņas kultūras kluba "LOFTAS" organizētajā Baltijas jauno grupu konkursa "NOVUS" pusfinālā iekļuvusi arī latviešu avant-pop grupa "Ezeri".

Šovakar, 16. maijā plkst.20  "Ezeri" sacentīsies ar lietuviešu grupām "Cosmic Apple", "MaNNazz", "Noyus" un "Hill Top Sheep".  Šodien "Ezeri" jau ir snieguši koncertu kādā Viļņas vecpilsētas kafejnīcā.

Otrs pusfināls notiks 23. maijā, kad uz skatuves kāps lietuviešu grupas "Timid Kooky", "Petunija", "INGAJA" un igauņu grupas "vonKuusk", "The Boondocks" un "Etnosfäär".

Konkusa "NOVUS" fināls notiks 30. maijā. Uzvarētāji iegūs  ieraksta laiku, videoklipu, kā arī iespēju uzstāties klubā "LOFTAS". Konkursa žūriju veido Lietuvas mūzikas industrijas profesionāļi

Avant-pop grupa "Ezeri" 2016. gadā debitēja ar albumu "Ogle", bet šī gada maijā nāca klajā ar savu pirmo videoklipu "Universal Noise".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!