Grupa “DORA" publicē mūzikas video skaņdarbam “Dividends”, aicina uz koncertu

Raksta attēls - Grupa “DORA" publicē mūzikas video skaņdarbam “Dividends”, aicina uz koncertu Publicitātes foto

12.05.2017 / Parmuziku.lv

Iezīmējot koncertu 17. maijā K.K. fon Stricka villā, grupa “DORA" piedāvā mūzikas video skaņdarbam “Dividends” no albuma “Two Sides”.

Dziesma, tāpat, kā albums, balstīta sadarbībā ar islandiešu mākslinieci Berglindu Jonu Hlinsdotiru (Berglind Jona Hlynsdottir) veidojot skaņu celiņu instalācijai “The Changing Room”. Video autors - Matīss Spaile.

“DORA” ir divu cilvēku skaņu laboratorija, kurā Jānis Šipkēvics un Gatis Zaķis, atšķirībā no sev ierastajām formām, strādā mijdarbībā ar citām mākslas disciplīnām - teātri, vizuālo mākslu. Kristapa Epnera un “DORA” kopdarbs “Vingrinājumi” pagājušajā gadā nominēts “Purvīša balvai”.

Koncerts K.K. fon stricka villā notiks 17. Maijā, koncerta sākums 20:00
Biļetes: www.ekase.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!