Grupa "Dabasu Durovys" ar jaunu videoklipu izziņo albuma iznākšanas datumu

Raksta attēls - Grupa "Dabasu Durovys" ar jaunu videoklipu izziņo albuma iznākšanas datumu

21.09.2020

Daugavpils grupa Dabasu Durovys 26. septembrī publicēs jaunu studijas albumu ar nosaukumu "Perimetrs". Albuma priekšvēstnesis ir dziesma "Gorā Seits", kurai tapis ari videoklips.

"Dziesma "Gorā Seits" tapusi pašā Covid -19 izraisītās karantīnas sākumā, un ataino tā dīvainā un nepieredzētā laika posma domas. Tas lika vēlreiz pārdomār, ka neviena sabiedrības iekārta nav mūžiga - šķietami neizjaucamo var sagraut vienā mirklī. Dziesmas klipam izvēlējāmies līdzīgu tēmu, proti 90'to gadu sākuma urbānos simbolus, un to likteni. Arī video pasniegšanas stils izvēlēts atbilstošs 90t'o gadu sākumā redzētajam VHS formātā"
Tā par dziesmu un video saka paši grupas dalībnieki.Skaņdarbs ierakstīts Eirāra Lipska un Arņa Slobožaņina mājas studijās. Miksēja Armands Treilihs. Video autors - Pāvels Hnikins.

 26. septembrī atzīmējot albuma iznākšanu, notiks prezentācijas koncerts Daugavpils mūzikas klubā "Artilērijas Pagrabi." Koncerta sākums - 22:00. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!