Grēta izdod debijas singlu “Pāries”

Raksta attēls - Grēta izdod debijas singlu “Pāries” Publicitātes foto

24.02.2022

Daudzsološā jaunā māksliniece, “X Faktora” ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa izdevusi savu debijas singlu “Pāries”. Pēc uzvaras šovā Grēta pievienojusies mūzikas izdevniecības ” Universal Music Group” Latvijas komandai un turpina darbu pie jaunas mūzikas radīšanas.

“Nu tas ir izdarīts - debijas singls ir ārā! Es esmu ārkārtīgi pateicīga JJ Lush, Dj Rudd un rolandam če par viņu ieguldīto darbu un uzmundrinājumiem, kuri mani motivēja strādāt līdz galam. Ir mirkļi, kuros mums ir jāpasargā pašiem sevi - par to arī ir dziesma, ” stāsta Grēta.

Dziesmas “Pāries” autori ir Grēta Grantiņa, Rolands Čivčs, Jānis Jačmenkins, Rūdolfs Budze, to producējis JJ Lush. Singla video tapis sadarbībā ar režisori Adriānu Rozi un producentēm Unu Rozenbaumu un Artu Leiti.

Plašāka publika iepazina Grētu pēc viņas dalības un uzvaras TV3 šova “X Faktors” ceturtajā sezonā. Grēta ieguvusi muzikālo izglītību Talsu mūzikas skolā, Ventspils mūzikas vidusskolā un Rīgas Doma kora skolā, bet patreiz turpina mācības Latvijas Universitātē. Līdz šim Grēta darbojusies grupā “Insomnia”, piedalījusies izrādē “Kaupēn, mans mīļais” un Mārtiņa Brauna koncertprogrammā “Veltījums”. 2021. gada nogalē Grēta pievienojusies “Universal Music Group” mākslinieku saimei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!