Ģitārists Reinis Jaunais izdod albumu "Tumšs"

Raksta attēls - Ģitārists Reinis Jaunais izdod albumu "Tumšs" Publicitātes foto

13.02.2017 / Parmuziku.lv

Ģitārists un ceļotājs Reinis Jaunais, kurš pagājušajā gadā nospēlējis 120 solo koncertus 9 Eiropas valstīs, uzsācis jaunā albuma “Tumšs” koncerttūri lielākajās Latvijas pilsētās, kopā ar grupu “Reinis Young Trio”.

Albums ‘’Tumšs’’ ir turpinājums Reiņa Jaunā iepriekšējam albumam “Gaišs’’, kas tika ierakstīts un izdots 2016. gadā, kopā ar grupu "Young & The Oak People”.

Pretstatā Gaišajam albumam, kas ir skaistu dzīves mirkļu un ceļojumu iespaidu attēlojums mūzikā, Tumšās koncertprogrammas skanējums raksturojams kā mežonīgs un kontrastiem bagāts mūsdienu pasaules attēlojums, kas vēsta par indivīda cīņu starp laimi un rutīnu, planētai kļūstot par urbānu objektu.

Abu albumu nozīmīgs iedvesmas avots ir ceļojumu iespaidi. Kopā ar Reinis Jauno, albuma ierakstā piedalījās Lauma Kazaka (basģitāra) un Ivars Logins (bungas).

Grupa jau paguvusi prezentēt jauno albumu Jelgavā un Liepājā. Albuma prezentācijas koncerts Rīgā notiks 18. februārī, Kaņepes kultūras centrā, plkst. 20:00.

  • 24. februārī grupa viesosies Valmierā, sniedzot koncertu klubā ‘’Tautas harmonijas centrs’’,
  • 25. februārī Reinis Jaunais sniegs solo koncertu Dikļu pilī.
  • Pēdējais tūres koncerts paredzēts 11. martā Daugavpilī, rokklubā ‘’Artilērijas pagrabi’’.

Māksliniece Justīne Vilkauša veidojusi albuma ‘’Tumšs’’ dizainu, kā arī videoklipu dziesmai ‘’Nāc’’.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!