Gaismas pilī notiks konkursa "Ineses Galantes talanti” fināls

Raksta attēls - Gaismas pilī notiks konkursa "Ineses Galantes talanti” fināls Publicitātes foto

27.04.2017 / Parmuziku.lv

6. maijā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā noslēgsies jauno un apdāvināto klasiskās mūzikas izpildītāju konkurss „Ineses Galantes talanti 2017”, kura laikā tiks paziņoti un apbalvoti šī gada uzvarētāji.

Saskaņā ar aprīļa sākumā Rīgā, Ventspilī un Daugavpilī notikušo reģionālo pusfinālu rezultātiem līdz izšķirošajai konkursa kārtai žūrija izvirzīja visspēcīgākos dalībniekus, un tieši viņi tiksies uz muzikālo cīņu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē 6. maijā. Pasākumu būs iespējams apmeklēt bez maksas, tāpēc ikkatrs interesents var nākt un baudīt klasisko mūziku jauno mūziķu izpildījumā, kā arī atbalstīt savus favorītus.

Vērtēt finālistus ir visgrūtāk, jo būtībā viņi visi ir uzvarētāji. Jau no pašas pirmās konkursa kārtas mēs vērojam katru izpildītāju, tāpēc ar pilnu pārliecību varam apgalvot, ka šiem jauniešiem mūzika ir dzīves aicinājums. Mums ir prieks par katru, kurš piedalījās konkursā, - pateicoties viņiem par mūsu valsts mantojumu klasiskās mūzikas jomā varam neraizēties,

stāsta konkursa „Ineses Galantes talanti” vadītājs Toms Ostrovskis.

Konkursa laureāti saņems diplomus un naudas balvas – 400 eiro (1. vieta), 200 eiro (2. vieta) un 100 eiro (3. vieta) apmērā, kā arī katram no tiem tiks piešķirtas mācību stipendijas 600 eiro apmērā. Turklāt visu kategoriju pirmās vietas ieguvēji saņems ielūgumus piedalīties vasaras festivālā „Summertime – aicina Inese Galante” Dzintaru koncertzālē.

Spilgtie un apdāvinātie konkursa dalībnieki tiks arī aicināti piedalīties Ineses Galantes fonda organizētajos koncertos un meistarklasēs, kuras vadīs visā pasaulē pazīstami mākslinieki. Jau tagad konkursa oficiālajā tīmekļa vietnē www.inesesgalantestalanti.lv ir iespējams nobalsot par savu favorītu. Pēc balsošanas beigām izpildītājs, kurš būs guvis skatītāju lielāko atbalstu, saņems īpašo skatītāju simpātiju balvu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!