Gadumijā klausītājus atkal priecēs “Melo-M MEGA orķestris”

Raksta attēls - Gadumijā klausītājus atkal priecēs “Melo-M MEGA orķestris” Publicitātes foto

01.11.2017 / Parmuziku.lv

Pēc viena gada ilga pārtraukuma decembra nogalē Rīgas Kongresu namā atkal gaidāms īpašs muzikāls notikums visiem čellu mūzikas mīļotājiem, jo trio “Melo-M” vadībā atkal koncertu sniegs čellu “MEGA orķestris”, sastāvā apvienojot aptuveni 70 dažādu paaudžu Latvijas čellistus.

Melo-M” Vecgada lielkoncerts ar “MEGA orķestra” piedalīšanos notiks 29. decembrī Rīgas Kongresu namā.

Divdaļīgā koncerta pirmajā daļā trio “Melo-M” un orķestra izpildījumā skanēs Kārļa Auzāna orģinālmūzikas darbi – tēmas no kino filmām un teātra izrādēm, kā arī savulaik speciāli “Melo-M” sastāvam komponēti skaņdarbi.

Savukārt koncerta ortrajā daļā “Melo-M” mūziķi orķestra pavadījumā atskaņos daudzas savdabīgas un unikālas pasaules popmūzikas un rokmūzikas hitu versijas īpašos aranžējumos čellu orķestrim.

Zināms, ka šajā koncerta daļā gaidāmi arī vairāki īpaši pārsteigumi – speciāli čellu lielorķestra kuplajam skanējumam top jauni aranžējumi vairākām pasaulē populārām melodijām. To klāstā būs gan kāda īpaša Āfrikas noskaņu kompozīcija, gan pārsteidzoša roka klasikas skaņdarba versija.

Ideja par čellu orķestri trio “Melo-M” mākslinieciskajam vadītājam Kārlim Auzānam radās pirms diviem gadiem. Toreiz, “Melo-M” mūziķu mudināti, vienotā kolektīvā kopā sanāca dažādu paaudžu čellisti, savās rindās pulcējot gan skolēnus un studentus, gan pieredzējušus čella spēles meistarus.

Pirmais “Melo-M MEGA orķestra” lielkoncerts Rīgas Kongresu namā notika 2015. gada izskaņā, kļūstot par ievērojamu notikumu Latvijas mūzikas dzīvē un piesaistot lielu interesentu auditoriju.

Šogad “Melo-M MEGA orķestra” Vecgada lielkoncerts Rīgas Kongresu namā notiks 29. decembrī plkst. 19.00.

Biļetes jau iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā – www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!