"Frailty" klausītājiem nodevuši otro singlu no gaidāmā albuma

Raksta attēls - "Frailty" klausītājiem nodevuši otro singlu no gaidāmā albuma Ekrānšāviņš

13.03.2017 / Parmuziku.lv

Frailty piedāvā otro singlu "The Beast of Babylon" no gaidāmā albuma "Ways of the Dead" par Abdula Alhazreda piedzīvojumiem senās Babilonijas drupās.

Dziesma stāsta par nekromanta Abdula Alhazreda briesmīgajiem piedzīvojumiem senās Babilonijas drupās, kur viņš sastopas ar pilsētas teiksmaino nezvēru. Ļoti bīstamā un nāvējošā būtne glabā milzu noslēpumu. Viena no nezvēra septiņām galvām zina dzīvdarošās Umala saknes noslēpumu, kuras dēļ daudzi ir zaudējuši savas dzīvības. Vecajo zīmes aizsargāts, Alhazreds stājas nezvēram pretī un atrod meklēto dārgumu.

"Frailty" albums "Ways of the Dead" ir veidots pēc Donalda Taisona romānu Nekronomicon un Alhazred, kā arī Hovarda Filipa Lovkrafta stāstu motīviem.

Grupas jaunākais albums tiek izdots 22. martā, digitāli, diska formātā un mazliet vēlāk arī vinila plates formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!