Foto: Jelgavā izskan lielkoncerts "Mana vasaras melodija"

Raksta attēls - Foto: Jelgavā izskan lielkoncerts "Mana vasaras melodija" Publicitātes foto

03.07.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 30.jūnijā, Jelgavā, Pasta salā, notika lielkoncerts "Mana vasaras melodija"

Koncertā piedalījās Ira un Rūta Dūdumas, Māsas Legzdiņas, Tihovsku ģimene, grupas "Ducele" un "Laimas Muzykanti", "Rumbas kvartets", "Zeļļi", dziedātāji Ainars Bumbieris un Rikardions, un daudzi citi populāri mākslinieki un par muzikālo pavadījumu gādāja grupa "Vintāža". To vadīja TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis. Tāpat lielkoncertā tika arī noskaidrota jelgavnieku simpātija un iemīļotākā šīs vasaras melodija, un par to kļuva grupas "Mākoņstūmēji" dziesma "PVN".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!