"RIGaLIVE" dziesmu rakstīšanas nometnes radošais process 23 fotogrāfijās

Raksta attēls - "RIGaLIVE" dziesmu rakstīšanas nometnes radošais process 23 fotogrāfijās Publicitātes foto: Artūrs Vanags

07.09.2017 / Parmuziku.lv

Noslēgusies “RIGaLIVE” dziesmu rakstīšanas nometne, kurā divu dienu garumā radītas un vērtētas jaunās dziesmas.

1. Elizabete Balčus

Dziedātāja pie jaunu dziesmu tapšanas sadarbojās ar mūziķi Mārci Vasiļevski un producentu Pēteri Pāsu.

Elizabete Balčus

2. Pēteris Pāss

Kā dziesmu izvērtēšanas daļā atzina abi mūziķi - šī bija interesanta pieredze, jo līdz šim abi strādājuši pie citu žanru mūzikas, nevis popmūzikas.

Pēteris Pāss

3. Mārcis Vasiļevskis

Mārcis Vasiļevskis

4. Pēteris Pāss

Pēteris Pāss

5. Markuss Riva

Mūziķis jaunus skaņdarbus rakstīja un producēja kopā ar dziedātāju Lauru Ločmeli un grupas "Triana Park" basģitāristu Kristapu Ērgli.

Markuss Riva

6. Kaspars Ērglis

Kaspars Ērglis

7. Laura Ločmele

Laura Ločmele

8. Kaspars Ansons

Kaspars Ansons

9. Kaspars Ansons, Arnis Račinskis, Tamāra Rutkovska

Kā stāsta trijotne - viņi dziesmas tapšanā iedvesmojās no naktsdzīves piedzīvojumiem.

Kaspars Ansons, Arnis Račinskis, Tamāra Rutkovska

10. Kaspars Ansons, Arnis Račinskis, Tamāra Rutkovska

Kaspars Ansons, Arnis Račinskis, Tamāra Rutkovska

11. Jānis Aišpurs un Luiss Gārdiners (Lewis Gardiner)

Kaut arī "The Sound Poets" solists un dziedošās dvīnes līdz šim darbojušies atšķirīgos žanros, kopā ar britu producentu Luisu Gārdineru izdevies radīt, iespējams, nākamo radio hitu.

Jānis Aišpurs un Luiss Gārdiners (Lewis Gardiner)

12. Dvīnes - Ana un Katrīne Drozdovičas

Dvīnes - Ana un Katrīne Drozdovičas

13. Luiss Gārdiners

Luiss Gārdiners

14. Jānis Aišpurs

Jānis Aišpurs

15. Justs

Divu dienu laikā mūziķis sadarbojās ar vairākiem mūziķiem, to skaitā - Andi Ansonu (Bandmaster) un Arni Račinski (Laika Suns). Ticam, ka ir tapis nākamais lielais hits!

Justs

16. Andis Ansons

Andis Ansons

17. Dons, NOEP, Agnese Upleja

Dons pie jaunas dziesmas tapšanas strādāja kopā ar NOEP no Igaunijas, kurš ir izpelnījies starptautisku atzinību un ir vairākkārt uzstājies arī Latvijā. 

Dons, NOEP, Agnese Upleja

18. Dons

Dons

19. Andris Strazds

Drīmpopa grupas "Polifauna" dalībnieks otrajā dienā strādāja ar Mārtiņu Makrecki jeb DJ Makree un "Supernova" dalībnieku Edgaru Kreili. Jāatzīst, trijotnei izdevies radīt lielisku deju hitu - ceram drīzumā to dzirdēt!

Andris Strazds

20. Aminata

Aminata un viņas komandas biedri - mūziķis Reinis Ašmanis un ģitārists Valters Sprūdžs - atzīst, ka katrs ir cita žanra pārstāvis, taču ātri atrada kopīgu valodu.

Aminata

21. Reinis Ašmanis

Reinis Ašmanis

22. Valters Sprūdžs

Valters Sprūdžs

23. Aminata

Aminata

Kā iepriekš ziņots, 6. un 7. septembrī Rīgā notika izglītojošs un izklaidējošs pasākums - RIGaLIVE. Tā ietvaros notiek meistarklases un lekcijas industriju dalībniekiem, kā arī koncerti ar pašmāju un ārvalstu mūziķiem. Pasākumu organizē “Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports”. RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas darbnīcām pieteicās vairāk nekā četrdesmit pašmāju un ārvalstu dalībnieki. Pēc atlases tika izveidotas 8 darba grupas, kurās piedalās 3 – 4 dalībnieki: mūzikas autors, izpildītājs un producents. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!