Forum Cinemas piedāvā īpašu programmu koncertu baudītājiem!

Raksta attēls - Forum Cinemas piedāvā īpašu programmu koncertu baudītājiem!

30.09.2019 / Parmuziku.lv

Līdz ar aukstajām un drēgnajām rudens dienām, kinoteātris ForumCinemas aicina ikvienu mūzikas cienītāju un koncertdzīves baudītāju uz vairākām izcilu mūziķu koncertfilmām: Metallica, Rodžers Voterss, Milēna Fārmere, Šakira un Depeche Mode.

Roger Waters Us + Them

2. oktobrī - Rodžers Voterss, grupas Pink Floyd līdzdibinātājs, radošais balsts un dziesmu autors, piedāvā savu ļoti gaidīto filmu "Us + Them", kas ar savu mūsdienīgo vizuālo risinājumu un elpu aizraujošo skaņu ir kino notikums, ko nedrīkst nokavēt. 

Filma uzņemta Amsterdamā, kad Eiropu bija sasniegusi 2017.-2018. gada koncertturneja "Us + Them", kas pavisam pulcējusi vairāk nekā divus miljonus cilvēku visā pasaulē. Voterss skatāms, izpildot dziesmas gan no leģendārajiem Pink Floyd albumiem ("The Dark Side of the Moon", "The Wall", "Animals", "Wish You Were Here"), gan sava pēdējā albuma "Is This The Life We Really Want?"

Voterss vēlreiz sadarbojies ar Šonu Evansu, augstu atzinību guvušās filmas "Roger Waters: The Wall" (2014) režisoru vizionāru, lai nestu pie skatītājiem šo radoši novatorisko filmu, kas iedvesmo ar spēcīgo mūziku un vēstījumu par cilvēktiesībām, brīvību un mīlestību.

Metallica & San Francisco Symphony: S&M²

9. un 10. oktobrī svinības par godu grupas Metallica slavenā S&M koncerta divdesmitajai gadadienai un albumam, kas ierakstīts kopā ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Metallica koncertā kopā ar simfonisko orķestri leģendārā diriģenta Maikla Tilsona Tomasa vadībā; maestro aizvadīs pēdējo sezonu Sanfrancisko, un viņam šovā būs atvēlēta nozīmīga vieta. Šova ieraksts veikts 6. un 8. septembrī, atklājot moderno koncertarēnu Chase Centre – izcilu pilsētas krastmalas papildinājumu. 
Koncertfilma sniegs iespēju miljoniem fanu visa pasaulē mest izaicinājumu laikam un uz mūsdienīga kinoteātra lielā ekrāna baudīt Metallica "klasiku" no 1999. gada albuma S&M, ko papildinās jauno dziesmu simfoniskās versijas. 

MYLÈNE FARMER 2019 – The Movie

7. novembrī, tikai vienu vakaru - Milēnas Fārmeres (Mylène Farmer) jaunais iespaidīgais šovs. 
Fārmeres deviņu koncertu sērija Parīzes stadionā La Défense Arena, Eiropas lielākajā koncertarēnā, pulcējusi 235 000 fanu. Ne ar ko nesalīdzināmais monumentālais šovs būs vienreizīgs un neatkārtojams baudījums uz lielā ekrāna.

Shakira In Concert: El Dorado World Tour

13. novembrī - kinoteātra translācija "El Dorado World Tour" uz lielā ekrāna iedzīvinās superzvaigznes Šakira iespaidīgo uzstāšanos ar tādiem neseniem grāvējiem kā "Chantaje" un "La Bicicleta", kā arī hitiem no dziedātājas vairāk nekā 20 gadus ilgās karjeras, ieskaitot dziesmas "Hips Don’t Lie", "Waka Waka (This Time for Africa)" un "Estoy Aqui". Kā stāsta pati Šakira, koncertfilmas centrā ir dziedātājas pārdzīvotais, uzstājoties 22 valstīs pēc tam, kad visu koncertturneju vajadzēja atlikt uz vēlāku laiku balss saišu pārpūles dēļ.

Šakira ir pasaulslavena superzvaizgne, kas jau 18 gadu vecumā bija pārliecinoši iekarojusi visu Latīņameriku, bet 24 gadu vecumā ar savu krosovera hitu "Whenever Wherever" pārņēmusi starptautiskos tirgus. Kopš tā laika viņa, savā mūzikā sapludinot latīņamerikāņu ritmus, rokenrolu un pasaules mūziku, turpinājusi pārkāpt robežas un pārspēt pasaules rekordus 

Depeche Mode: SPIRITS in the Forest

21. novembrī mākslinieciski un prasmīgi montētā koncertfilma "Depeche Mode: SPIRITS in the Forest"pārkāpj tipiskas koncertfilmas ietvarus, saaužot iedvesmojošu muzikālo sniegumu, kas filmēts koncertturnejas "Global Spirit Tour" pēdējā šovā Berlīnes slavenajā "Waldbühne" brīvdabas skatuvē, ar intīmiem dokumentāliem kadriem, sekojot faniem viņu pilsētās visā pasaulē.2017./2018. gada sezonā grupa "Depeche Mode" devās "Global Spirit Tour" koncertturnejā un uzstājās vairāk nekā 3 miljonu fanu priekšā 115 koncertos visā pasaulē. Šī jaunā, vizuāli žilbinošā filma Antona Korbijna, ar kuru grupu saista sena mākslinieciska sadarbība, režijā tver "Depeche Mode" enerģiju un iestudējuma krāšņumu turnejas laikā, līdztekus arī vērojot, kā mūzika un izpildījums ieaudušies grupas fanu dzīvēs.

Caur sešu īpašu "Depeche Mode" fanu emocionālajiem stāstiem filma rāda ne tikai, kā un kāpēc grupas popularitāte un nozīme turpinājusi augt visā tās darbības laikā, bet arī piedāvā unikālu ieskatu mūzikas neticamajā spējā vienot cilvēkus kopienās, pārvarēt nelaimes un veidot saikni, spītējot valodas, vietas, dzimuma, vecuma un apstākļu uzliktajām robežām.

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!