"Fono Cēsis" pulcēs vismaz 16 grupas, tostarp "Ewert and the Two Dragons"

Raksta attēls - "Fono Cēsis" pulcēs vismaz 16 grupas, tostarp "Ewert and the Two Dragons" Publicitātes foto

07.06.2017 / Parmuziku.lv

Brīvdabas mūzikas festivāls "Fono Cēsis", kas šogad norisināsies "Cēsis 811" svinību laikā 21. un 22. jūlijā, pēc gada pārtraukuma atkal atgriežas pils parkā. Tāpat festivāla organizatori nosauc grupas, kas papildinās pirmo pasākuma vakaru.

“Fono Cēsis” 21. jūlijā sāks skanēt plkst. 19.00, pulcējot tādas grupas kā “Doni Tondo”, “Indygo”, “Bandmaster”, “Franco Franco”, kā arī festivāla galvenos viesus – zināmāko Igaunijas apvienību “Ewert and the Two Dragons”. Pēc koncerta līdz četriem rītā galveno skatuvi pārņems dīdžejs Toms Grēviņš.

Organizatori vērš uzmanību, ka pirmās dienas programmā ir gaidāmi papildinājumi, norādot, ka abu dienu garumā uzstāsies vismaz 16 grupas.

Pasākuma programmas direktors Marts Sildniks apstiprina, ka festivāls šogad atgriežas Cēsu pils parkā:

Līdz šim “Fono Cēsis” rīkošanai esam izmēģinājuši trīs lokācijas vietas, taču jāsaka, ka pilsētas parks noteikti glabā visas labākās Cēsu īpašības un tēlu, tāpēc būsim priecīgi skatuvi atkal novietot vēsturisko drupu pakājē gluži kā 2015. gadā.

 Jau vēstīts, ka, tāpat kā iepriekš, arī šogad "Fono Cēsis", sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un Tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Festivāls norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla "Fonofest" tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā "Pērkons" un "Skyforger", gan arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!