Festivāls "Rockin' Liepāja 2017" uzsāk biļešu tirdzniecību

Raksta attēls - Festivāls  "Rockin' Liepāja 2017" uzsāk biļešu tirdzniecību Foto: Inga Leite

03.04.2017 / Parmuziku.lv

No 1. aprīļa sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu "Rockin' Liepāja 2017".

 Jau vēstīts, ka no 2. līdz 4.jūnijam kocertestrādē "Pūt, vējiņi!" norisināsies jauns rokmūzikas festivāls "Rockin`Liepāja 2017", kurā uzstāsies Latvijas labākie mākslinieki un viesi no Lietuvas.

Festivālā uz skatuves kāps "Jumprava", "Pērkons", "Dzelzs Vilks", Igo, "Linga", "Credo", "Opus Pro", Ainars Virga, "Tumsa", "Sērkociņu cehs", Johnny Salamander, kā arī Fēlikss Ķiģelis, grupa "Keksi", "Kiss Of The Dolls".

Skatītājus ar rokmūziku priecēs arī Lietuvas viesi "AC/DC Tribute" un "Svaras 409", un mūsu pašmāju uzlecošās zvaigznes – liepājnieki "Flying Bra". Mākslinieku sastāvu papildinājis arī Juris Pavītols.

Pirmās 500 biļetes par īpašu cenu – 20 € uz abām dienām, 11 € piektdienai, 15 € sestdienai, 80 € – VIP biļete. Organizatori iesaka neatlikt biļešu iegādi uz pēdējo brīdi, jo, kā zināms, koncertestrādē vietu skaits ir ierobežots. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!