Felipe Gabriels izlaiž jaunu dziesmu ar videoklipu

Raksta attēls - Felipe Gabriels izlaiž jaunu dziesmu ar videoklipu Foto: Ritvars Stankevičs

30.09.2022

Latvijā dzīvojošais brazīliešu influenceris, aktieris un futbolists Felipe Gabriels Ksavjērs izdod dziesmu “Vēl, Vēl, Vēl”.

Par galveno lokāciju bija izvēlēta Rīgas lidostas “FBO Riga” biznesa aviācijas centra zona. Privāta lidmašīna un Ferrari videomateriālam iedeva vairāk krāsu un emociju. Klipā piedalījās pašmāju aktieris un uzņēmējs Maksims Esterkins, ka arī influencere Taina Felipe no Brazīlijas.

"Es vēlējos uzfilmēt kaut ko spilgto un krāsaino priekš Latvijas. Man patīk pozitīvas emocijas, mīlestība un cilvēku smaidi. Diemžēl šodien tas ir retums…" stāsta Felipe.

 

Tā nav pirmā blogera dziesma, kuru Ksavjērs uzrakstījis latviešu valodā. Atgādināsim, ka māksliniekam jau ir bijuši skaņdarbi kopā ar Latvijas populāriem mūziķiem. Šobrīd Felipe čakli strādā pie jauna materiāla. Dziesma būs pirmais skaņdarbs no jaunā albuma, kas iznāks nākamgad.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!