VIDEO: Noskaties Fakts videoklipu albuma tituldziesmai “Vainīgs Tu”

Raksta attēls - VIDEO: Noskaties Fakts videoklipu albuma tituldziesmai “Vainīgs Tu” Ekrānšāviņš

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Hiphopa izpildītājs un producents Fakts izdevis videoversiju albuma tituldziesmai “Vainīgs Tu”. Dziesmā, kā viesmākslinieki piedalās pašmāju hiphopa aprindās labi zināmais izpildītājs Reiks un salīdzinoši jaunais un daudzsološais vietējās trap un hiphop mūzikas izpildītājs Trap Lov€. Videoklipa autors un montāža - Fakts, operators Ralfs Bikavnieks.

18.maijā visi laipni aicināti uz FAKTS debijas albuma “Vainīgs Tu” koncertu klubā "Coyote Fly”, kur līdzās Faktam uz skatuves kāps Dj Aspirins, kurš plašākai publikai pazīstams kā Red Bull Thre3style pasaules DJ čempionāta Latvijas finālists, bundzinieks Edgars Viļums, mūziķi D.O.D., kā arī albuma viesmākslinieki - Pēteris Upelnieks un Trap Love. Vakara gaitā neiztikt arī bez pārsteigumiem. Kādiem? Tas, lai šobrīd paliek noslēpumā!

“Vainīgs Tu” ir Fakta pirmais studijas albums, kas tapis laika posmā no 2016. Līdz 2017. gadam. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp singli Sirds , Sākums, Tā Jānotiek un jaunākais singls Naktī. Albumā dzirdami arī viesmākslinieki  –  Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprīns kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Ekrānšāviņš no video

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

Reiks (Arvis Reiks) ir hiphopa izpildītājs no Rīgas, kas mūzikā darbojas kopš 2007. gada un pašmāju hiphopa aprindās ir labi zināms kā apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieks. Plašāka auditorija Reiku iepazina ar projektu “Olas”, kas divu gadu laikā iekaroja internetu. 2016. gada pavasarī Reiks izdeva pirmo solo ierakstu “Leģendas” no nākamgad gaidāmā debijas albuma. Šobrīd oficiālajā Youtube kanālā publicēti jau pieci singli ar videoklipiem, kas kopumā skatīti teju 4 miljonus reižu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!