FAKTS izdod debijas albumu "Vainīgs Tu"

Raksta attēls - FAKTS izdod debijas albumu "Vainīgs Tu" Publicitātes foto

31.03.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 31. martā hiphop izpildītājs un mūzikas producents Fakts, īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš, izdod savu debijas albumu “Vainīgs Tu”.

“Albuma koncepcija, nosaukums un tituldziesma “Vainīgs Tu” runā par panākumiem, kas radušies caur zaudējumiem. Savā veidā tas simbolizē viedokli, kas parasti tiek pasniegts noliedzošā formā. Nav vērts. Kāda Jēga? Tev tas neizdosies!” stāsta Fakts.

“Vainīgs Tu” ir Fakta pirmais studijas albums, kas tapis laika posmā no 2016. Līdz 2017. gadam. Tajā iekļauta 21 dziesma, tostarp singli Sirds , Sākums, Tā Jānotiek un jaunākais singls Naktī. Albuma tapšanā piedalījušies viesmākslinieki - Gacho, Reiks, Trap Lov€, Pēteris Upelnieks, D.O.D., Adriana Miglāne, scratch no Dj Asprīns kā arī Markoff un Rihards Štrauss no apvienības Augša.

Albums pieejams straumēšanas servisos "Spotify", "Deezer" un "iTunes". Digitālā un CD versija nopērkama arī interneta vietnē http://fakts.lv

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Reiks, Agnese Rakovska, Triana Park, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!