Elza Rozentāle un grupa “Bur mani” atklās festivālu "Via Baltica"

Raksta attēls - Elza Rozentāle un grupa “Bur mani” atklās festivālu "Via Baltica" Publicitātes foto

23.07.2017 / Parmuziku.lv

Daudzu klausītāju iemīļotā džeza dieziedātāja Elza Rozentāle 18. augustā Liepājā vēsturiskā “Romas dārza” pagalmā atklās festivāla "Via Baltica” koncertu programmu. Šogad festivālā notiks septiņi koncerti, mākslas un vēstures izstādes, kā arī trīs kinoseansi.

Laikā, kad pieminam unikālo Baltijas valstu brīvības akciju "Baltijas ceļš”, Liepājā jau septīto reizi tiksies Baltijas valstu mūziķi un mākslinieki, pulcējot vairākus tūkstošus plašu auditoriju koncertos, izstādēs un citos pasākumos. 

Atklāšanas koncerts notiks 18. augusta vakarā plkst. 19.00 pašā Liepājas centrā, vēsturiskajā "Romas dārza" pagalmā. Tajā skanēs jaudīgās balss īpašnieces Elzas Rozentāles un grupas "Bur mani" etnodžeza programma. Grupu "Bur mani" veido profesionāli džeza mūziķi un draugi  - Elza Rozentāle (balss), Kaspars Kurdeko Music (perkusijas, bungas), Toms Poišs (kontrabass) un Kaspars Vizulis (ģitāra).

Pati soliste Elza Rozentāle, domājot par Baltijas ceļu, saka:

Man Baltijas ceļa dalībniekiem un idejas īstenotājiem ir jāsaka mūžīgs paldies, jo es viņiem pateicoties varu dzīvot brīvā un demokrātiskā Latvijā, nevis PSRS, no kuras sistēmas bail pat iedomājoties vien! Baltijas ceļš ir kaut kas fenomenāls un pierāda baltiešu spēku. Man bija viens gadiņš, kad tas notika. Ja tas atkārtotos tagad, es noteikti būtu starp pirmajiem, kas dodas uz priekšu!

"Bur mani" mūzika veiksmīgi apvieno latviešu tautasdziesmas ar džezu un populāro mūziku, nepazaudējot dziļi meditatīvo un spēcīgo enerģiju no latviešu tradīciju saknēm.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā. Ir pieejamas arī biļetes, kurās ietverta galdiņa rezervācija, dzēriens un uzkodas. Plašāka informācija par festivālu „Via Baltica” pieejama interneta vietnē, kā arī sociālajos portālos Twitter, Draugiem.lv un Facebook.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!